ZAPYTAJ o ubezpieczenie i cenę
Proszę o przygotowanie oferty ubezpie- czenia: (przygotowanie oferty jest bezpłatne i niezobowiazujące)
Telefon:                      Email:
O firmie
 
Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. został zarejestrowany w Sądzie Rejestrowym - Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej w dniu 04.03.2005 r. KRS nr 00002166629, NIP 547-201-31-88, wysokość kapitału zakładowego 160.000,00 zł.

Mamy ponad 20 lat doświadczeń na polskim rynku ubezpieczeniowym, jesteśmy jedną z najstarszych agencji działających w Polsce, początkowo jako osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, później spółka cywilna, spółka jawna i spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Mamy doświadczenie w budowaniu dużych zespołów akwizycyjnych. Zbudowaliśmy na zasadzie outsorcingu Przedstawicielstwo ZUiR POLONIA S.A. w Bielsku-Białej, które obejmowało zespół ds. akwizycji, dział likwidacji szkód, dział księgowości i dział informatyki. W rankingu przedstawicielstw ZUiR POLONII S.A zawsze znajdowaliśmy się w pierwszej piątce.

Razem z innymi kolegami w Polsce zbudowaliśmy w ciągu 15 lat, ZUiR POLONIA S.A., który był 5 towarzystwem ubezpieczeniowym w Polsce.

Po zakupie ZUiR POLONIA przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń, prowadziliśmy z sukcesem przez następnych pięć lat Przedstawicielstwo UNIQA w Bielsku-Białej.

Dziś jako Serwis Ubezpieczeniowy jesteśmy znaczącą na naszym rynku multiagencją.

Pod nazwą Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działamy do 2004 roku.

Działamy na obszarze od Suchej Beskidzkiej poprzez Wadowice, Andrychów, Oświęcim, Bielsko-Białą, Pszczynę, Mikołów, Sosnowiec, Rudę Śląską, Gliwice, Zebrzydowice, Żywiec.

Do Państwa dyspozycji jest 10 etatowych pracowników oraz 150 agentów. Cały czas dopasowujemy nasze zasoby ludzkie do potrzeb naszych klientów.

Niniejsza strona internetowa również ma za zadanie wspierać naszych klientów w zaspakajaniu potrzeb ubezpieczeniowych.

SZYBKI KONTAKT

Telefon: 510 054 520, e-mail: kontakt@serwis-ubezpieczeniowy.pl

LIKWIDACJA SZKÓD

Szanowni Państwo, przekazujemy numery telefonów towarzystw ubezpieczeniowych pod którymi możecie Państwo zgłaszać szkody.

czytaj więcej


powiadamianie

Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o zmianach na naszej stronie internetowej prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail. Przycisk 'wypisz' spowoduje usunięcie adresu mailowego z naszej listy zainteresowanych.