ZAPYTAJ o ubezpieczenie i cenę
Proszę o przygotowanie oferty ubezpie- czenia: (przygotowanie oferty jest bezpłatne i niezobowiazujące)
Telefon:                      Email:
Ubezpieczenia życiowe
 
Ubezpieczeniowe fundusze inwestycyjne

Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się oferta produktowa SKANDIA —ycie S.A. Jedyne w Polsce ubezpieczenie gdzie cała składka jest inwestowana i powiększa wpłacane składki!

Skandia silna wiedzą i doświadczeniem 150 lat działania na rynkach światowych dokonała selekcji oferowanych funduszy inwestycyjnych w Polsce - wybrała dla Ciebie i za Ciebie. Możesz korzystać z naszego doświadczenia (powierzając Skandii decyzje inwestycyjne – bo nie musisz się na tym znać) lub inwestować samodzielnie – decyzja należy do Ciebie.

więcej

Terminowe ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie skierowane jest do osób, które potrafią same inwestować a polisa ma stanowić finansowe zabezpieczenie dla rodziny na wypadek śmierci Ubezpieczonego.

Szczególnie polecane jako zabezpieczenie kredytu lub wzajemne zabezpieczenie wspólników.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zgon Ubezpieczonego niezależnie od przyczyn zgonu.

więcej

Ubezpieczenie na życie i dożycie

Propozycja skierowana do osób, które dostrzegają potrzebę zastąpienia dochodów świadczeniem w przypadku nieszczęścia i jednocześnie chcą zgromadzić kapitał na starość, aby zapobiec drastycznemu spadkowi dochodów po przejściu na emeryturę.

więcej

Indywidualne ubezpieczenia na życie

Produkt skierowany przede wszystkim do osób wykonujących wolne zawody, rolników, osób niepracujących, oraz wszystkich, którzy nie mogą skorzystać z ubezpieczenia grupowego w zakładzie pracy.

więcej

Pracownicze ubezpieczenie na życie

Oferta skierowana jest do pracowników zatrudnionych w zakładach pracy, członków stowarzyszeń, izb zawodowych, członków ochotniczych straży pożarnych, oraz pracowników oświaty.

więcej

SZYBKI KONTAKT

Telefon: 510 054 520, e-mail: kontakt@serwis-ubezpieczeniowy.pl

LIKWIDACJA SZKÓD

Szanowni Państwo, przekazujemy numery telefonów towarzystw ubezpieczeniowych pod którymi możecie Państwo zgłaszać szkody.

czytaj więcej


powiadamianie

Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o zmianach na naszej stronie internetowej prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail. Przycisk 'wypisz' spowoduje usunięcie adresu mailowego z naszej listy zainteresowanych.